Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89932

Menaxher Shitje dhe Pas Shitje (After Sale)

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

RN Auto Industry kerkon te punesoje : Menaxher Shitje dhe Pas Shitje (After Sale)


Detyrat

 • Kandidati duhet te merret me klientet qe nga prezantimi i produkteve, ne finalizimin e shitjes dhe te mbuloje aspektet pas-shitje (After Sale)
 • Kryerja e negociatave me klientët e rinj, përcaktimi i kushteve të kontratës dhe finalizimi i saj.
 • Te ndermarre dhe kordinoje planveprime per te rritur shitjet per klientet egzistues dhe klienteve te rinj nepermjet telefonit, emailit dhe fushatave te marketingut/ takimeve.
 • Krijon dhe zhvillon strategji për gjetjen e klientëve të rinj.
 • Propozon dhe përgatit oferta të personalizuara për klientët.
 • Kryen takime periodike për ecurinë dhe problematikat e shitjeve.
 • Zhvillimi dhe ruajtja e marrëdhenieve me klientët;
 • Përgjegjës për arritjen e targetit mujor.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë (preferohet në fushën Menaxhim Biznesi/ Marketing ose Inxhinieri Elektrike/Mekanike);
 • Të ketë së paku 2 vjet eksperiencë shitje dhe pas-shitjeve(avantazh përbën eksperienca në sektorin automotiv);
 • Te kete njohuri gjuheve te huaja : Anglisht ose tjeter;
 • Të ketë njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package;
 • Të ketë aftësi të mirë analitike dhe organizative;
 • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe negocimi;
 • Te kete aftesi shume te mira bashkepunuese dhe te krijoje marredhenie te shpejta dhe korrekte me klientet;
 • Aftësi për të punuar në grup;
 • Te zoteroje leje drejtimi të klasit B;
 • Aftësi për të zgjidhur probleme;
 • Motivues, inspirues dhe energjik;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te aplikojne ne :

Email: [email protected]   / [email protected]

Tel: 069 40 88311

Adresa : Vaqarr. Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
RN Auto Industry

RN Auto Industry  https://www.rnindustry.com/

Our company headquarter is in Rumania, with 4 different production plant in Turkey (Istanbul, Ankara, Mersin, Izmir).

We are involved in production of Firefighter body, Rescue vehicle, Garbage Compactor body, Garbage Trailer,  ambulances, police vehicle, different tankers such as water, sewer ect, tipper, hook lift, Concrete Mixer, ect and many other products according to customer needs!