Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89931

Menaxher/e Shitjesh/Marketing në Terren

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Marketingu

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

ZOIS PRO- Cosmetic po kërkon të rekrutojë 1 Menaxher/e Shitjesh/Marketing në terren. 

ZOIS është një kompani me një eksperiencë disa-vjeçare në fushën e Kozmetologjisë, në sektorin e përkujdesjes së flokut. Tregtojmë produkte për kujdesin, mirëmbajtjen dhe stilimin e flokëve për femra dhe meshkuj. 


Detyrat

 • Të mbajë kontakt të vazhdueshëm dhe korrekt me klientët aktualë të kompanisë
 • Të kujdeset në mënyrë të detajuar për porositë e kryera 
 • Të promovojë gamën e gjerë të produkteve që kompania tregton
 • Të krijojë bashkëpunime të reja

Kualifikimet

 • Preferohet të ketë eksperiencë pune në fushën e marketing/shitjeve
 • Të zotërojë patentë të klasit B
 • Të ketë njohuri të gjuhës angleze
 • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe prezantimi

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

ZOIS PRO- Cosmetic ofron:

 • Pagë bazë të kënaqshme + bonuse në bazë të performancës 
 • Trajnim të vazhduar brenda dhe jashtë kompanisë
 • Mjedis pune bashkëpunues 
 • Dita e dielë pushim + Dita e shtunë orar i reduktuar

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV-në në adresën: [email protected] 

Ose të kontaktojnë në: +355697088990

Adresa: Tiranë, “Selitë, Hyrja 1, Ap.14 me nr pasurie 107/49+1-14, Zona kadastrale 3292” 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ZOIS Pro Cosmetic

ZOIS Pro Cosmetic është një kompani me një eksperiencë disa vjeçare në fushën e Kozmetologjisë.

Ne jemi distributor zyrtar i brandeve të mirënjohura të kujdesit dhe stilimit të flokëve për femra dhe meshkuj: 

- Coiffance Professionel

- Brazilian Bond Build3r

- Leaf and Flower Hair

- Hairfax

- Chopperhead Originals