Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89927

Koordinatore

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Koordinator Shërbimesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Klar& Coffee Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të Kafes Segafredo për Shqipërine, kërkon të punesojë një: Koordinatore.


Detyrat

 • Te beje hyrje-dalje ne sistemet tona me kodet perkatese makinetat dhe asetet.
 • Te koordinoje me furnitoret gjate dites per montime/terheqje aseti.
 • Te jete pergjegjese per inventarin e makinetave.
 • Pergjegjesi te plote per levizjen e aseteve makinetave dhe pjeseve te kembimit.

Kualifikimet

 • Te posedoje nje Diplome Universitare .
 • Aftesi te mira komunikimi si direkte ashtu dhe me telefon me klientet, vizitoret, manaxheret dhe stafin .
 • E afte te punoj ne skuader por edhe ne menyre individuale.
 • E afte te koordinoj dhe balancoj punen .
 • Fleksible, e zotuar per pune dhe e perpikte .
 • Te bashkepunoje me stafin e departamenteve per te gjitha detyrat .
 • Te jete etike ne maredhenie me koleget.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresën: [email protected]  ose ne numrin e kontaktit +355696050057.

Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Klar&Coffee

Klar&Coffee


INFORMACIONE KONTAKTI