Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89926

Kamarier/e

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kamarier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

Bar Restorant Segafredo Pedonale  kërkon të punësojë: Kamarier/e.


Detyrat

 • Duhet të jetë njohës/e i menuve të barit dhe restorantit.
 • Mirëmban dhe është përgjegjës i fatures ne cdo tavoline.
 • Kujdeset për shtrimin e pastrimin e tavolinave në hapësirat e lokalit.
 • Të ketë përkushtim dhe durim gjatë orarit të punës.
 • Të jetë energjik dhe në shërbim të klientit në çdo kohë.

Kualifikimet

 • Të jetë i/e aftë të përballojë fluksin e punës.
 • Të zbatojë etikën e punës.
 • Të ketë jo me pak se 1 vit eksperiencë pune.
 • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe bashkëpunuese me kolegët.
 • Të përshtatet në orarin e punës me turne.
 • Të ketë integritet, përgjegjshmëri dhe korrektësi.

Shënime


Mënyra e aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në: Nr. tel: +355696050057

Adresa: Rr “Murat Toptani”, Tiranë.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Klar&Coffee

Klar&Coffee


INFORMACIONE KONTAKTI