Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89895

Inxhinier Ndërtimi

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

---

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-06-2024

---

---


Përshkrimi

Kategoria e Punës / Profesioni: Inxhinier Ndërtimi, Profili Strukturist – TIRANE

Tipi i punës: Kohë e plotë

Eksperiencë:    2-5 vite

Kërkohet foto:  Po

Letër Interesi:  Jo

Përshkrimi:

Për pothuajse 50 vjet F&M Ingegneria ka qenë një kompani lider në ofrimin e zgjidhjeve të projektimit në sektorin e inxhinierisë civile, infrastrukturave, menaxhimit të projektit dhe qëndrueshmërisë.

F&M Ingegneria kërkon të punësojë Inxhinier ndërtimi – Strukturist Junior per degën e saj në Tiranë. Trajnime dhe praktike pranë zyrave F&M në Venecia. 


Detyrat

 • Të hartojë vizatimet, raportet finale dhe preventivat e objekteve civile dhe industriale.
 • Te kete njohuri mbi modelimin e strukturave ne Revit (BIM).
 • Të kete njohuri mbi programet llogaritese te strukturave (Sap2000, Etabs ose MidasGen) duke iu referuar normave dhe standarteve europiane të projektimit.

Kualifikimet

 • Diplomë Master per inxhinieri civile, preferohet Profili Strukturist.
 • Përvojë pune minimumi 2 vjet në projektim.
 • Të zotërojë mirë programin AUTOCAD, Revit si dhe të ketë njohuri të Paketës Office.
 • Të asistojë në projektimin strukturor për projekte kryesisht ndërtesa në zonën e Ballkanit dhe veçanërisht në Shqipëri.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizuese.
 • Të ketë njohuri shumë të mira në leximin dhe zbatimin e projekteve.
 • Të ketë njohuri te mira te gjuhes italiane dhe angleze (preferohet certifikate e nivelit B2, C1).
 • Të jetë rezident në Tiranë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në e tyre në adresën:

[email protected] dhe [email protected] me subjekt “Ingegnere civile strutturista - Tirana” Afati i dorëzimit: 15/06/2024

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.

fm-ingegneria.com


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
FM Ingegneria

FM Ingegneria