Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89833

Teknik/Instalator Rrjeti Fiks Fiber & Coax

Tirane, Shqipëri 07-06-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Teknik

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-06-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Albanian Distribution Company (ADC), në kuadër të zgjerimit, kërkon të punësojë teknike me eksperiencë dhe jo për pozicionin: Teknik/Instalator Rrjeti fiks Fiber & Coax,  per ne qytetin e Tiranes.


Detyrat

  • Instalimi i linjes nga kaseta deri tek shtepia e klientit;
  • Vendosja, konfigurimi dhe instalimi i modem-it dhe dekoderit;
  • Plotesim i dokumentacionit.

Kualifikimet

  • Preferohet me eksperience te mepareshme;
  • Patente e klasit B;
  • Aftësi të punojë në grup;
  • Te kete perfunduar shkollen e mesme;
  • Pranohen edhe kanditatet pa ekperience ne kete industri, pasi kompania merr persiper trjanimet e tyre.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen kushte te mira pune, kontrate sipas kodit te punes dhe page e kenaqeshme.
Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre në adresën: [email protected] ose ne numrin tone te kontaktit 069 4020222


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Albanian Distribution Company ADC

Fokusi ynë është ndërtimi dhe mirëmbajtja e infrastrukturës dhe rrjeve të komunikimit në Shqipëri. Me mbi 300 punonjës të përkushtuar, ADC synon arritjen e eficensave operacionale për të ofruar shërbim cilësor tek klientët e saj.

 


INFORMACIONE KONTAKTI