Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89802

Shitës/e në dyqan

Tirane, Shqipëri 10-06-2024 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shitës

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

10-06-2024

---

---


Përshkrimi

JYSK Albania, kompani e cila si objekt aktiviteti ka tregtinë me pakicë të mobilieve,pajisjeve të ndriçimit dhe artikujve të tjerë shtëpiakë në dyqane të specializuara kërkon të punësojë:

 Shitës/e në dyqan për qytetin e Tiranës


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Kujdeset për shërbimin ndaj klientit dhe sigurohet që të plotësojë çdo kërkesë të tij
 • Realizon objektivat e përcaktuara nga kompania për shitjet e produkteve
 • Kryen proçesin e hapjeve në kohë të artikujve te rinj
 • Kontrollon artikujt çdo ditë dhe bën zëvëndësimin e tyre
 • Suporton në proçesin e reklamimit të produkteve në dyqan
 • Mban përgjegjësi për produktet që tregtohen në dyqan
 • Kujdeset që dyqani të jetë i rregullt, i pastër dhe të ketë përgjegjshmëri për sektorin përkatës

Kualifikimet

Kualifikimet dhe aftësitë:

 • Eksperiencë pune në shitje (përbën avantazh eksperienca në kompani me aktivitet të ngjashme)
 • Të ketë mbaruar shkollën e lartë (jo e domosdoshme)
 • Të punojë në grup dhe të ketë iniciativë
 • Të ketë aftësi shumë të mira të komunkimit
 • Njohuri bazë të paketës Office
 • Njohuri e gjuhës Angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet:

 • Pagë motivuese
 • Kushte shumë të mira pune
 • Mundësi për tu rritur në detyrë brenda kompanisë
 • Puna organizohet në 2 turne

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit për këtë pozicion mund të dërgojnë cv në adresën e email-it: [email protected] ose dërgojnë CV në Whats App në numrin e telefonit: 0697005052
Ju bëjmë me dije se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Jysk Albania

Jysk Albania