Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89725

Sales Representative Concrete

Tirane, Shqipëri 06-06-2024 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Përfaqësues Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

06-06-2024

---

---


Përshkrimi

Sika Albania është në kërkim të një anëtari të ri në ekipin e shitjes, kanditati që po kërkojmë do të jetë përgjegjës për të gjitha aktivitetet e shitjes në kanalin e Concrete.


Detyrat

Detyrat kryesore  (në kompani, divizione, njësi)

 • Zhvillimi i tregut konkret të admixture dhe bashkëpunimi me inxhinierët e specifikimeve
 • Mirëmbajtja e bazës ekzistuese të klientëve dhe zhvillimi i klientëve të rinj
 • Rritja e mbulimit të tregut duke monitoruar aktivitetet e konkurrentëve, duke mbajtur listat e klientëve potencialë dhe kontaktet e rregullta me klientët potencialë
 • Vizitoni ekipet shotcrete që ofrojnë shërbimet e mëposhtme: monitorimin e performancës materiale, japin sugjerime, ndjekjen e projekteve
 • Koordinohuni me stafin e duhur Sika për të gjitha çështjet në lidhje me mbështetjen teknike, performancën e produktit, dorëzimin tek klientët
 • Siguroni mbështetje teknike në vend për projektet për produktet STM brenda tregut të caktuar
 • Merrni pjesë në ekipin lokal të shitjes së kryqeve, duke përfshirë takimet e projektit, drekën-n-mëson dhe aktivitete të ndryshme të tjera ekipore
 • Përgatit raportet e statusit javor/mujor tek menaxhmenti
 • Siguroni parashikime të rregullta shitjesh
 • Të arrijë dhe tejkalojë objektivat e shitjeve dhe kontributeve dhe/ose buxhetin

Kualifikimet

Kërkesat

 • Arsimi - Diplomë Bachelor Inxhinieri Ndertimi ose Inxhinieri Materiale
 • Individi duhet të ketë njohuri të mira rreth betonit
 • Përvoja/ekspertiza e punës (numrat e viteve të përvojës, aftësitë teknike) - Të paktën 3-5 vjet përvojë në një pozicion udhëheqës në shitje, në mënyrë ideale në një kompani ndërkombëtare,
 • Përvoja e mëparshme në sektorin e shitjeve me histori të suksesshme të provuara të shitjeve,
 • Përvojë në industrinë e ndërtimit do të jetë një vlerë e shtuar,

Aftësi dhe kompetenca shtesë

 • Aftësia për t'u lidhur me njerëzit në të gjitha nivelet e organizatës.
 • Afinitet ndaj teknologjisë si paketa MS office
 • Të komunikoj rrjedhshëm në anglisht
 • Një patentë shoferi të vlefshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Pse të bashkohemi me ne?

 • Ne kemi një kulturë të fortë dhe pozitive të kompanisë
 • Ne ofrojmë një vend pune mbështetës dhe dinamik
 • Ne investojmë në punonjësit tanë

Dërgoni CV-në tuaj në adresën e mëposhtme të emailit me temën "Sales Representative Concrete" dhe klikoni lidhjen për të mësuar më shumë rreth nesh:

Adresa e e-mail : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
SIKA ALBANIA

Sika is a specialty chemicals company with a leading position in the development and production of systems and products for bonding, sealing, damping, reinforcing, and protecting in the building sector and motor vehicle industry. Sika has subsidiaries in 100 countries around the world and manufactures in over 300 factories and over 25000 emplyees.