Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89720

Content Creator

Tirane, Shqipëri 05-06-2024 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Reklamues

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-06-2024

---

---


Përshkrimi

Mundesi Punesimi ne Spitalin Trita

Pozicioni vakant: Krijues Kontenti Per Rrjete Sociale (Content Creator)

Pershkrimi:

Nen mbikqyrjen e pergjithshme te supervizorit, krijon materiale terheqese per rrjetet sociale kryesisht per TikTok dhe Instagram.

Perfitimet:

 • Page baze e kenaqshme + %
 • Mundesi per te mesuar dhe trajnuar
 • Mundesi zhvillimi
 • Ambiente bashkekohore
 • Mjedis miqesor
 • Orare fleksibel
 • Balancim perfekt i jetes personale dhe asaj profesionale
 • Sigurim dhe stabilitet i plote ne pune
 • Evente Sociale te organizuara nga kompania

Kualifikimet

 • Minimumi 1 vit experience si krijues kontenti per rrjetet sociale
 • Te kete njohuri te mira te programeve edituese
 • Te kete njohuri te mira rreth mekanizmave te ndryshem te rrjeteve sociale
 • Te kete njohuri te mira te gjuhes angleze dhe italiane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre; Detajet e kontaktit nen subjektin “Content Creator” ne [email protected]

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://trita.al


Trita Hospital

Trita Hospital Albania


INFORMACIONE KONTAKTI