Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89704

Agjent Parashitje ne Terren JugDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-06-2024

---

---


Përshkrimi

Ne kuader te zgjerimit te saj, Kompania Dauti Komerc shpk kerkon Agjent parashitje ne terren (Femer/Mashkull) me vendbanim ne Sarande, Gjirokaster & Tepelene.

  • Puna konsiston ne marjen e porosive neper klientet egzistues, zgjerimin e tregut, hapje klientesh te rinj,
  • Te jete i komunikueshem,
  • Eksperienca e ngjashme perbene avantazh,
  • Te kete patent te tipit B,
  • Te jete me vendbanim ne Gjirokaster, Sarand ose Tepelene;

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen E-mailit: [email protected]
Tel: 0674053076

Adresa: Fshati Vrrine, Shenavlash Durrës


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


http://dauti.com.mk/DefaultAL/Ballina.aspx


Dauti Komerc

Dauti-Komerc e themeluar me 29 maj 1990, nga vëllezërit DAUTI.  Që në fillimet e saja, aktiviteti kryesor dhe bazë ka qenë shpërndarja e mallrave të konsumit të gjerë nga prodhuesit vendor dhe të jashtem.
“Dauti-Komerc” është një konglomerat i fuqishëm biznesi, i pranishëm në katër shtete të Ballkanit bashke me kompaninë motër “Dauti-TransportShped”, qe kryen transport ndërkombëtar.
Kompania ka mbi 1100 punëtor ne 4 shtete, shumica prej tyre janë me arsim të lartë profesional, qe bashkohen me principet, vlerat dhe misionin e perbashket.
Kompania sot kultivon marrëdhënie afatgjatë partneriteti, me një numër të madh kompanish nderkombetare. Me një politikë të suksesshme të ndjekjes të aktualiteteve, si dhe me mundësitë për të hedhur në treg  brende të reja nga portofoli i “Dauti Komerc” kanë arritur një vlerë të veçantë në treg. 
Kompania ndërton parime të besimit, lojalitetit, këmbëngulësisë dhe vetëm në këtë mënyrë realizon planet e saja të zhvillimit.