Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89702

Ndermjetesues i pasurive te paluajtshme

Tirane, Shqipëri 05-06-2024 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Imobiliar

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-06-2024

---

---


Përshkrimi

Century 21 Capital - Pjesë e markes Lider në botë dhe ne rajon Century 21. 
Krijoni biznesin tuaj brenda biznesit tonë!

Pozicioni - Ndermjetesues i pasurive te paluajtshme me kohe te plote. (Full time)

 Kriteret:

  • Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese;
  • Te kete eksperience ne shitje dhe sherbim klientele;
  • Te kete integritet dhe ndershmeri ne pune;
  • Aftësi të mira organizative dhe menaxhuese të kohës;
  • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe bashkëpunuese;
  • Te pëlqeje industrine e pasurive të paluajtshme;

Cfare ofrojme:

  • Komisionet me te mira ne treg te fituara nga cdo transaksion;
  • Mundësi të larta për t'u rritur shpejt në këtë industri;
  • Trajnime të vazhdueshme;
  • Ambjent shumë i mirë;

Per më shumë detaje na kontaktoni në +355 696930577
Aplikoni duke dërguar CV tuaj në [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Century21 Capital

Century21 Capital