Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89691

Operator Logjistike

Tirane, Shqipëri 05-06-2024 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Logjistike

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-06-2024

---

---


Përshkrimi

Caushi Trans ka aktivitet kryesor transportin e mallrave per te trete brenda dhe jashtë vendit.

Adresa: Rruga Nacionale Vore-Fushe Kruje km.4

Ofrohet vend pune Operator logjistike me kohe te plote


Kualifikimet

 • Arsimi i larte
 • Minimumi 2 vite eksperience pune ne logjistike.
 • Njohje e mire e gjuhes angleze.
 • Aftesi ne shkrimin formal te emails/dokumenteve te ndryshme.
 • Aftesi shume te mira ne mbledhje/perpunim te dhenash.
 • Aftesi ne menaxhimin e situatave presionuese dhe respektimit te afateve te caktuara kohore.Kerkesa te tjera:
 • Kerkohet bashkepunim ne grup dhe sjellje pozitive e profesionale ndaj stafit/klienteve.
 • Te karakterizohet nga ndershmeria dhe korrektesia.
 • Te kete etike te larte profesionale.

Kerkesa te tjera:

 • Kerkohet bashkepunim ne grup dhe sjellje pozitive e profesionale ndaj stafit/klienteve.
 • Te karakterizohet nga ndershmeria dhe korrektesia.
 • Te kete etike te larte profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dergoni nje CV ne kete email :​ [email protected]
Vetem CV qe do te plotesojne kushtet do te njoftohen per interviste.
Faleminderit !


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.caushitrans.com


CAUSHI TRANS SHPK

Caushi Trans shpk ofron transport kombetar dhe nderkombetar. Transport mallrash te industrive te ndryshme ne mbare Ballkanin dhe Evropen


INFORMACIONE KONTAKTI