Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89634

Operator i Shërbimit të Kujdesit Ndaj Klientit

Tirane, Shqipëri 04-06-2024 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-06-2024

---

---


Përshkrimi

Pozicioni: Operator i Shërbimit të Kujdesit Ndaj Klientit       

Sektori: Customer Service 

Vendndodhja: Tiranë

BABOON Delivery është një udhëheqës rajonal në tregun e shpërndarjes sipas kërkesës së konsumatorëve, në Shqipëri dhe në Kosovë. Me seli qendrore në Tiranë, Durrës, Vlorë dhe në Prishtinë, kompania jonë është e njohur për revolucionarizimin e mënyrës se si klientët angazhohen me restorante që janë brand, me restorantee lokale, dyqane ushqimore dhe dyqane me pakicë, e gjitha kjo përmes platformës sonë inovative online.

Që nga fillimi ynë në vitin 2016, ne kemi qenë të përkushtuar për të ofruar shërbime të jashtëzakonshme dhe çmime konkurruese në treg, duke u vendosur kështu si lojtar kyç në sektorin B2C, veçanërisht në segmentet e ushqimit, pijeve, teknologjisë dhe jo vetëm kaq.

Në kuadër të zhvillimit tonë, kompania Baboon, po kërkon të zgjerojë stafin e saj, në pozicionin: Operatore te kujdesit ndaj klientit për qytetin e Tiranës.  


Detyrat

 • Aplikanti/ja realizon dhe i përgjigjet telefonatave me klientët. (inbound/outbound)
 • Kontrollon, verifikon dhe pranon në sistem porositë e klientëve fundor.
 • Informon klientët mbi Aplikacionin dhe shërbimet që ne ofrojmë.
 • U pergjigjet pyetjeve që klientët dërgojnë në platformat e komunikimit online.
 • Sigurohet që gjithmonë të respektojë rregulloren e punës.
 • Bashkëpunon me koleget për zgjidhjen e problematikave.
 • Transmeton çdo problem dhe ankesë të klientëve, te menaxheri përgjegjës.

Kualifikimet

Kualifikimet

Kushtet e Punës:

 • Puna organizohet në 3 turne është full time job (7 orë e 30 minuta)/ turnet jane me rotacion (ndaj aplikanti/ja duhet te jete e disponueshme per te tre turnet).
 • 1-2 ditë pushimi në jave.

Arsimi

 • Aplikanti/ja duhet të mos jetë në marrëdhënie shkolle ose pune tjetër (per arsye te turneve).
 • Duhet të ketë njohuri të mira gramatikore të gjuhës shqipe dhe njohës/ njohëse e gjuhes angleze në nivel komunikimi (B2).
 • Jane avantazh eksperienca të meparshme pune në postë, taxi, aeroport, agjensi udhëtimi, e-commerce.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Benefitet që ofrojmë:

 • Ambient shume pozitiv, miqësor dhe bashkepunues
 • Kontrate pune me kushte 100% sipas Kodit te Punes ne Republikën e Shqipërisë
 • Nje vakt ushqimi të përfshirë nga kompania.
 • Transport të perfshire për turnet e dyta dhe te treta.
 • Mundesi reale per promovim dhe rritje ne karriere.
 • Check up mjekesor FALAS (mbuluar nga Kompania)
 • Dita e ditelindjes PUSHIM, por e paguar
 • 28 ditë leje vjetore ne vit

Shënime

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV në adresën e email: [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, datë 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Baboon Food Delivery

Baboon Food Delivery


INFORMACIONE KONTAKTI