Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89625

Sherbim Klienti ne Zyre

Tirane, Shqipëri 04-06-2024 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-06-2024

---

---


Përshkrimi

Sagema kerkon te punesoje :  Sherbim Klienti ne zyre.


Detyrat

  • Komunikon ne menyre te rregullt me klientet.
  • Bashkpunuese me stafin e brendshem.
  • Menaxhon dhe dërgon konfirmimet sipas kërkesave të klientëve.
  • Preferohet te kuptoje anglisht.

Kualifikimet

  • Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi;
  • Kandidati duhet të jetë i vëmendshëm ndaj detajeve;
  • Të ketë përvojë në trajtimin e çështjeve të shërbimit ndaj klientit dhe të jetë bashkëpunues;
  • Të jetë fleksibël për t'iu përshtatur situatave të ndryshme në punë;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Orari 9:00- 17:00

Ditet e punes: E hene - Premte

Numri telefonit 0694896844 dhe adresa e emailit [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sagema

Sagema