Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89598

Teknik /Ndihmes Teknik Kondicionimi

Tirane, Shqipëri 03-06-2024 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Teknik

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

03-06-2024

---

---


Përshkrimi

JP CLIMA është një kompani e specializuar në shitjen me shumicë dhe pakicë të sistemeve te Kondicionimit , Aspirimit dhe Hidraulikes .
Ne ofrojme zbatimin e projekteve te ndryshme per klientet tane ne Shqiperi .

Shoqëria "JP CLIMA" kërkon të punesojë: Teknik /Ndihmes Teknik Kondicionimi

Ofrojmë:

  • Kushte te mira pune sipas kodit te punes.
  • Paga e kenaqshme.

Adresa: Rruga Dytesore TR-DR, Km 1. Qendra Biznesit Pajton Center, Kati 4-te
Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresat e emaile-ve: [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit: 069 40 84 333
Jeni te lutur te përcaktoni pozicionin e punës për të cilin aplikoni.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
JP Clima

JP Clima