Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89584

Specialist i Shërbimit për Klientin

Tirane, Shqipëri 01-06-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-06-2024

---

---


Përshkrimi

Virtus Lending Sh.a. është Institucion Financiar Jo-bankar (IFJB) i licensuar nga Banka e Shqipëris. Me qëllim të zgjerimit të aktivitetit në tregun financiar, Virtus Lending Sh.a. është duke kërkuar kandidatë të kualifikuar për pozitën “Specialist i/e Shërbimit për Klientin”.


Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:

 • Shqyrton aplikimet për financim në përputhje me procedurat e përcaktuara në politikat e financimit;
 • Kompleton dokumentacionin dhe siguron informacion të saktë, sipas procedurave të brendshme për nënshkrim të marrëveshjeve me klientët;
 • Përgatitë rastet për komitet;
 • I përgjigjet kërkesave të komitetit për dokumentacion shtesë gjatë vlerësimit të rasteve për financim;
 • Administron nënshkrimin e kontratave
 • Paraqitet për nënshkrim të kontratave tek noteri sipas autorizimit zyrtarë;
 • Ndjekë procedurat e komunikimit, udhëzimet dhe politikat e brendshme të kompanisë;
 • Qasje proaktive dhe efektive në zgjidhjen e sfidave ditore me profile të ndryshme të klientëve;
 • Të arrijë objektivat e shitjes sipas përcaktimit me menaxherin e linjës në baza javore dhe mujore;
 • Raporton në baza ditore, javore dhe mujore sipas kërkesës së zyrtareve të shoqërisë;
 • Punë shtesë sipas nevojës të deleguara nga menaxheri.

 


Kualifikimet

Kualifikimet e kerkuara:

 • Eksperiencë pune në fushën e shërbimit për klient (preferohen aplikant me eksperiencë në sektorin mikro-financiar apo bankar);
 • Diplomë universitare në fushën e ekonomisë, marketingut ose fushëveprimeve të ngjashme;
 • Aftësi të shkëlqyera në komunikim dhe prezantim;
 • Aftësi për të menaxhuar kohën në mënyrë efektive;
 • Shkathtësi të mira kompjuterike dhe sistemeve të komunikimit me klientë;
 • Njohuri të arsyeshme të gjuhës angleze (e preferuar) dhe
 • Përvoja e mëparshme në sektorin financiar do të konsiderohet si vlerë e shtuar në ketë proces aplikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Cfare ofron Virtus Lending:

 • Pagë baze konkuruese + bonuse atraktive;
 • Ambient profesional i punës ku do të keni mundësi të përdorni njohuritë dhe aftësitë tuaja në mënyrë efektive për ngritje në karrierë.
 • Mundësi e madhe për të qenë pjesë e një kompanie inovative në procesin e zgjerimit në tregun e Shqipërisë dhe më gjërë

Si mund te aplikoni:

Dërgoni CV-n tuaj në adresën e e-mailit: [email protected] jo më vonë se 15 Maj 2024.

Ju lutem në subjekt të e-mail-it shkruani titullin e pozitës për të cilën jeni duke aplikuar, p.sh. “Specialist i Shërbimit për Klient”. Vetëm kandidatët në listen e ngushtë do të kontaktohen.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Virtus Invesco Partners

Virtus Invesco Partners


INFORMACIONE KONTAKTI