Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89582

Shitese per Showroom

Tirane, Shqipëri 01-06-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-06-2024

---

---


Përshkrimi

COCO-MAT po kërkon dhe mirëpret kandidate  (2 Shitese Showroom) qe duan te punojne  për shërbimin ndaj klientit dhe krijimin e një ambienti te rregullt dhe mikpritës. per dy turne: paradite 09:00-17:00 dhe mbasdite 13:00-21:00 në dyqanin e ri ne adresen si me poshte: 

Adresa : Tirane,Kashar,prane nenkalimit  Autostrade Tr-Dr km I-re,godina T-Center kati II-te,perballe spitalit Hygea.


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Kujdeset për shërbimin ndaj klientit dhe sigurohet që të plotësojë çdo kërkesë të tij;
  • Realizon objektivat e përcaktuara nga kompania për shitjet e produkteve;
  • Kryen proçesin e hapjeve në kohë të koleksioneve të reja;
  • Kontrollon artikujt çdo ditë dhe bën zëvëndësimin e masave të tyre;
  • Suporton në proçesin e reklamimit të produkteve në dyqan sipas udhëzimeve të Brandit;

Kualifikimet

  • Të ketë mbaruar shkollën e mesme;
  • Të punojë në grup dhe të ketë iniciativë;
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese;
  • Eksperiencë pune në shitje në kompani me aktivitet të ngjashëm është avantazh;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-të e tyre ose profilin e tyre ne  [email protected] ose ne +355 69 388 6373

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
COCO - MAT

COCO-MAT embraces a lifestyle based on simple values that can make every day a little happier: honesty, responsibility, and hospitality.Discover the services we have created for you based on our philosophy!

Service options: Offers same-day delivery
Address 1: Rruga Sami Frasheri, perballe shkolles Petro Nini, Tiranë

Adress 2: Tirane,Kashar,prane nenkalimit  Autostrade Tr-Dr km I-re,godina T-Center kati II-te,perballe spitalit Hygea

Hours: Open ⋅ Closes 9 PM
Phone: 068 909 6536