Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89581

Drejtues Shitje

Tirane, Shqipëri 01-06-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-06-2024

---

---


Përshkrimi

Klinika Keit eshte ne kerkim te stafit, ne pozicionin : Drejtues Shitje

  • Njohuri shumë të mira të gjuhës italiane dhe angleze. 
  • Preferohet te ketë përfunduar studimet e larta për shkenca komunikimi ose administrim biznes.
  • Eksperiencë të mëparshme si drejtues në fushën e shitjeve për të paktën 3 vite. 
  • Aftësi shumë të mira komunikimi dhe organizative. 
  • Disponibilitet për të punuar me turne dhe kohë të plotë. 
  • Dëshirë për të punuar dhe mësuar.

 

*NJË RROGË SHPËRBLIM në fund të vitit, BONUSE në varësi të OBJEKTIVAVE dhe REZULTATEVE. Bonuse për punonjësit me fëmijë nën moshën 18 vjeç prej 7 mijë lekë të reja për fëmijë çdo muaj deri në moshën 18 vjeçare.

Dërgoni CV në: [email protected]


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.keit.al


Klinika KEIT

Për herë të parë në Shqipëri prezantojmë një ekip kirurgjikal estetik italian, i cili kryen aktivitetin e tij në fushën e kirurgjisë estetike, plastike - rikostruktive si dhe mjekësisë estetike. Në qendër të vëmendjes tonë është, si gjithmonë, trupi, bukuria dhe aspekti fizik i çdo personi, në harmoni me atë që natyra na ka dhuruar.


INFORMACIONE KONTAKTI