Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89509

Office Assistant

Tirane, Shqipëri 31-05-2024 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Zyre

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

31-05-2024

---

---


Përshkrimi

Porsche Leasing is looking for a talented and ambitious candidate in the role of Office Assistant


Detyrat

DUTIES AND RESPONSIBILITIES:

 • Organization, coordination and management of administrative work
 • Preparing and processing of documents for various business purposes
 • Manage phone calls, correspondence e-mail, letters, packages etc.) and direct client communication
 • Track stocks of office supplies and place orders when necessary
 • Sort and distribute VAT invoices in daily in a timely manner
 • Prepare registration documents for the vehicles
 • Manage company protocol

Kualifikimet

GENERAL REQUIREMENTS:

 • Proven experience as a back-office assistant, office assistant
 • Excellent organizational and time management skills
 • Analytical abilities and aptitude in problem-solving
 • Excellent written and verbal communication skills
 • Proficiency in MS Office
 • Knowledge in English language

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

PERIOD OF EMPLOYMENT 

 • 1 year, with possibility of excteend employment agreement.

Contact: [email protected]

Deadline: 24.05.2024

You will be contacted, only if your CV will be qualified


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.porscheleasing.al


Porsche Leasing

Porsche leasing

Një kompani me traditë.

Porsche Bank është një bankë lider në tregun e financimit të makinave në Austri dhe në Evropën Juglindore themeluar me 6 mars 1966 . Ajo u bë kështu kompania e parë e cila është e përkushtuar plotësisht ne dhënien me qira të automjeteve - Udhëheqësi legjendar i leasing-ut ishte VW Beetle. Të dhënat nga tregu tregojnë se Porsche Bank Group financon një në pesë makina, në tregjet ku ai ofron shërbimet e tij financiare. Për më shumë se 40 vjet persona juridikë dhe fizikë i besojnë Bankës Porsche, si dhe partnerëve të saj të financimit. Porsche Bank si pjesë e Porsche Austria, është institucioni i parë financiar në Austri dhe sot është shtëpi për numrin më të madh të mjeteve të financuara.

Porsche Finance Group Albania shënon fillimin e aktivitetit më 23.04.2013 në Shqipëri . Ajo përbëhet nga dy kompani: Porsche Leasing me produkt bazë leasing-un financiar dhe Porsche Mobility me produkt bazë qiranë operacionale . Modeli i biznesit ' one stop shop' synon ofrimin e zgjidhjeve optimale për klientët tanë duke filluar nga përzgjedhja e automjeteve në showroom ,finalizimin e financimit ,ndjekjen e procedurave deri në dorëzimin e automjetit tek përdoruesi.


INFORMACIONE KONTAKTI