Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89478

Financiere

Tirane, Shqipëri 30-05-2024 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

30-05-2024

---

---


Përshkrimi

Shoqeria FEDOS shpk ofron vend pune te lire per: FINANCIERE

Kandidatja duhet te plotesoje keto kritere:

  • Te kete mbaruar master shkencor per Finance/Kontabilitet;
  • Te kete eksperience ne fushen e finances ne sektorin privat per te pakten 5 vjet;
  • Te kete njohuri shume te mira dhe eksperience te programit Financa 5 per te pakten 5 vjet dhe gjuhes Angleze;
  • Te njohe shume mire programet baze Office;
  • Te kete eksperience ne deklarimet me Institucionet Shteterore;
  • Pozicioni i punes eshte disponibel menjehere.

Per kontakt ju lutem dergoni CV personale me foto tek: [email protected]


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
FEDOS sh.p.k.

FEDOS sh.p.k. is Albanian's leading provider of Hospital equipment and medical consumables. We are specialized on the following medical fields: - Laboratory Equipment and consumables - OR and ICU rooms - Monitoring and Diagnostic equipment - Ultrasound and X-Ray systems - Endoscopic examinations, etc