Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89475

Punetorë dhe Usta Gipsi /Dekori

Tirane, Shqipëri 30-05-2024 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjetër

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

30-05-2024

---

---


Përshkrimi

Olimpia Gips kerkon te punesoje pozicionet si me poshte:

Usta Gipsi/ Dekor Allcie

  • Paga ; Me marreveshje

Punetor  Gipsi/ Dekor Allcie

Paga; 55 000 leke- 60 000 leke

Adresa : Tirane 21 Dhjetori Rruga Muhedin Llagani

Ofrojme :

  • Kushte shume te mira pune;
  • Sigurime te paguara;

Kualifikimet

Aftësite:

  • Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup;
  • Te jete i afte te beje pune fizike;
  • Te jete i perkushtuar ne pune.
  • Te kete deshire per te punuar.

Shënime


Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0692050360


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Olimpia Gips

OLIMPIA GIPS

Prodhime dhe montime te dekoreve allcive , punime te ndryshme kartonxhezi ( mure ndares , tavane te varur, tavane 60X60, ) prodhime spotesh allcie inkaso. Bejme dhe modelime te personalizuara sipas projekteve te arkitekeve.  Misioni ynë është të arrijmë qëllimet, aprovimin dhe pëlqimin e klientit falë korrektësisë dhe cilësisë të produkteve tona. Ofrojme cilësi dhe çmime konkuruese.

Produkte & Sherbime

PRODHIME
MONTIME
PUNIME TE NDRYSHME KARTONXHEZI
PRODHIME SPOTESH ALLCIE
MODELIME TE PERSONALIZUARA