Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89336

Salesperson (Account Manager) Serbi

Nis, Serbi 05-06-2024 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-06-2024

---

---


Përshkrimi

Fortrade si lider botëror i tregtimit online, krahas zyreve në qendra të mëdha botërore, është duke zgjeruar biznesin e tij me një zyre fantastike dhe staf nderkombetar në qytetin e Nishit duke publikuar vende të lira pune për të gjithë entuziastët nga Shqipëria për ekipin e tij në tregun Shqiptar: 

Salesperson (Account Manager) 

Nëse keni aftësi në shitje, apo thjeshtë doni të avancoheni në atë drejtim, atëherë vendi juaj është tek ne! 

Paga fikse më e lartë në këtë industri është e garantuar! 

Puna është në një zyrë moderne në NISH në një ambient të këndshëm dhe dinamik. 

Kemi nevojë për një kandidat që i plotëson kushtet e mëposhtme: 

 • Eksperiencë pune në shitje, me aftësi të mira për të fituar klientë (e preferuar)
 • Aftësi të mira komunikimi
 • Të jeni një person shumë i motivuar me një ambicie për zhvillim të karrierës në shitje

Çfarë ofrojmë? 

 • Paketa më e mirë e punësimit.
 • Akomodimin e paguar së bashku me të gjitha shpenzimet përcjellëse.
 • Mundësinë e avancimit të shpejtë, me rritje të pagës fikse.
 • Bonuse të pa limituara, atraktive në bazë te performances
 • Sigurim shëndetësor
 • Punën me softuerët dhe platformat më të avancuara për tregtimin online në tregjet botërore financiare.
 • Punën për një nga shtëpitë kryesore të brokerimit në botë
 • Të bëheni pjesë e ekipit Shqiptar në një mjedis ndërkombëtar të punës - kolegët tanë janë nga vende të ndryshme të botës.
 • Gjatë kursit një javor, akomodimi i siguruar nga kompania.

Jeta sociale e kompanisë: 

 • Palestra dhe fitnesi janë të paguara
 • Fruta të freskëta të stinës në një mjedis të shëndetshëm
 • Biblioteka dhe Play station
 • Festat Happy Friday
 • Team buildings - team building tematik në bazë mujore (bowling, piknik, çiklizëm, skara, kinema…)

Na dërgoni CV-në tuaj në gjuhën angleze në [email protected]

Bashkohuni me ekipin tonë dhe ndërtoni karrierën tuaj përmes kësaj pune sfiduese në një atmosferë të këndshme. Kandidatëve të përzgjedhur u garantojmë


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://www.fortrade.com/


Fortrade Ltd.

About us We're a premier provider of products, services and platforms for online foreign exchange and CFD trading. Why Fortrade? Fort Securities BLR LLC was registered by the Minsk City Executive Committee on 08 May 2018 under number 193075810 and was included by the National bank of the Republic of Belarus on the Register of Forex Companies on 19 June 2018. As innovators specialising in the development of trading platforms that are both technologically advanced and user-friendly, we are pleased to offer a wide range of trading instruments covering more than 50 currencies, nearly 250 stock CFDs, as well as dozens of indices and commodities. Our aim has always been to make online trading more accessible, enjoyable and ultimately profitable! Our passion for innovation and service has enabled us to grow and expand into new markets to offer products to serve our growing legion of beginner and experienced traders across the globe.