Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89139

Punonjëse Pastrimi

Tirane, Shqipëri 21-05-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor Pastrimi

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

21-05-2024

---

---


Përshkrimi

"Hotel Arber" kerkon te punesoje nje : Punonjëse Pastrimi / Sanitare

Orari i punes: 07:00 - 15:00 (1 dite ne jave pushim)

Qellimi i vendit te punes:

Sanitarja kryen pastrimin e ambjenteve dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete ne standarte maksimale.


Detyrat

Kushtet qe duhet te plotesoj jane si me poshte:

  • Të ketë eksperiencë punë të meparshme si sanitare (nuk eshte kriter i domosdoshem);
  • Të jetë korrekte, e shkathët dhe e përgjegjshme për detyrat që i jepen;
  • Te realizoje me perpikmeri detyrat qe i ngarkohen;
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese;
  • Te jete e motivuar ne realizimin e kerkesave te punes;
  • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.

Shënime


Te interesuarat mund te kontaktojne ne numrin e telefonit : +355 69 2052232

Gjithashtu mund te paraqiteni dhe prane ambjenteve te hotelit tone: Rruga "Bardhok Biba", Tirane.

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Hotel Arber

Within only 200 metres from the central Skanderbeg Square in Tirana, the elegant Arber Hotel offers free Wi-Fi and a restaurant in close proximity to Tirana's most important sights. Its air-conditioned accommodation units have LCD cable TV.