Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89060

Menaxher Shitje Sarande

Sarandë, Shqipëri 20-05-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Përfaqësues Shitjesh

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

20-05-2024

20-04-2024

2


Përshkrimi

Hari Lena GROUP ka nje eksperiencë 30 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore dhe industriale.Kompania eshte ne kerkim te stafit te ri dhe energjik ne fushen e shitjes dhe manaxhimit.

Pozicioni: Menaxher Shitje per qytetin e Sarandes.

Qellimi i Pozicionit: Sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon. Roli kryesor i Menaxherit te shitjeve është të mbajë,zgjerojë klientët dhe provoje produkte ose sherbimet e kompanise ne qytetin e Sarandes.


Detyrat

  • Promovon produktet e kompanise dhe ben marrjen e porosive;
  • Rregullon dhe organizon mardheniet me pikat e shitjeve duke vizituar cdo pike ne rutin e percaktuar;
  • Mban kontakte te vazhdueshme me klientet ne lidhje me kerkesat e tyre;
  • Rregjistron te dhenat per porosite dhe shitjet;
  • Hapja e pikave te reja te shitjes dhe promovimi i produkteve te reja;
  • Raportimi i shitjeve ditore.

Kualifikimet

  • Kandidati duhet të ketë aftësi tregëtimi (aftesi bindjeje);
  • Në aspektin personal duhet të jetë i motivuar për arritjen e rezultateve;
  • Te pakten 3-4 vjet eksperience ne shitje;
  •  Te posedoje patente te klasit B ose C.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar i ftojme te aplikojne duke derguar CV dhe dokumenta shtese ne adresen e e-mailit : [email protected] duke shenuar tek subject " Menaxher Shitje ( Sarande )"
Numer kontakti: +355 69 20 67023
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.harilenagroup.com


Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.


INFORMACIONE KONTAKTI