Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Four Points By Sheraton Prishtina

Four Points By Sheraton Prishtina

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 15-04-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 • Menaxher i SPA & Fitness Center

Pershkrimi i Punes:

 • Harton dhe jep një plan të kalendarizuar të aktiviteteve për gjenerimin e të ardhurave.
 • Implementon planin e biznesit të kohës së lirë për të dhënë rezultate kundër planit strategjik të kohës së lirë për biznesin.
 • Menaxhon furnizimet e banjëve për sa i përket cilësisë, çmimit, konsumit, urdhrave dhe sugjeron rinovimin e kontratave ose ndryshimin e furnitorëve dhe / ose markave, nëse kërkohet.
 • Implementon dhe kontrollon aktivitete efektive të blerjes dhe porositjes për të optimizuar performancën e shërbimit dhe fitimit. Minimizon humbjen e aksioneve dhe kryen procedurat e sigurisë së aksioneve.
 • Siguron disponueshmërinë e pajisjeve dhe burimeve për të mundësuar shpërndarjen e vazhdueshme të produktit të kohës së lirë.
 • Përgatit raporte ditore, javore dhe vjetore të banjëve dhe i paraqet ato te GM.
 • Përgjegjës për produktivitetin dhe fitimin bruto të klubit të kohës së lirë.
 • Kontrollon të gjitha kostot e departamentit për të ofruar objektiva fitimi.
 • Siguron që të jetë krijuar një plan parandalues ​​aktiv i mirëmbajtjes, duke rënë dakord me Kryeinxhinierin një plan për përmirësim të vazhdueshëm.
 • Ofron standardet operative të Marriott siç maten në Auditimin e kohës së lirë.
 • Menaxhon dhe monitoron një program të vazhdueshëm të Vlerësimit të Riskut dhe mbështet, dhe mban kërkesat për kujdesin e duhur, përfshirë regjistrimet e sakta.

Kualifikimet: Edukimi: 

Diploma universitare

Përvoja: 

 • Minimum 3 vjet përvojë udhëheqjeje në një strukturë shumë rekreative, mundësisht në "Klubin e kohës së lirë" në një hotel të markës.
 • Përvoja e të punuarit në një mjedis biznesi të drejtuar nga shitjet.

Kualifikime të tjera: 

 • Niveli i mirë i anglishtes së shkruar dhe të folur, gjuha shtesë do të jetë një pasuri.
 • Të aftë në përdorimin e programeve dhe postës elektronike të Microsoft Office, përdor në mënyrë efektive sistemet për të organizuar të dhëna, raporte dhe procese.
 • Dinamik, energjik, lojtar i ekipit me një qasje pozitive, komunikues të mirë dhe shumë të motivuar në çdo kohë.
 • Kërkohen aftësi të forta drejtuese. 

Dokumentet për aplikim:

CV (rekomandohet modeli CV Europass)

Si të aplikoni:

Kandidatët e interesuar janë të ftuar të paraqesin aplikimin e tyre elektronik në anglisht, në versionin PDF në [email protected]  me temën e e-mailit: Emri dhe Mbiemri - Pozita.Ju

lutemi vini re se vetëm kandidatët me listë të shkurtër do të kontaktohen dhe ftohen në fazën tjetër të rekrutimit. Ju lutemi vini re se një kopje origjinale e dokumenteve të aplikacionit tuaj (dëshmi e përvojës në punë, diploma mund të kërkohen për fazat e mëtutjeshme të rekrutimit).
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë