Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Venus Hotel

Venus Hotel

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 31-03-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozita: Recepsioniste

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Mirëpret dhe përshëndetë mysafirët
 • Informon mysafirët mbi shërbimet e hotelit dhe tarifat.
 • Bashkëpunon me stafin duke përfshirë edhe mirëmbajtjen.
 • Menaxhon rezervimet e dhomave.
 • Monitoron vizitorët në hotel.
 • Zbaton rregullat dhe politikat e hotelit.

Kriteret:

 • Vëmendje në detaje dhe saktësi
 • Pamje dhe qëndrim profesional.
 • Diploma e shkollës së mesme, diploma universitare përparësi.
 • Eksperiencë në komunikim me mysafirë / klientë, mundësisht në një mjedis mikpritës.
 • Aftësitë administrative.

Te gjithë të interesuarat për këtë pozitë duhet të dërgojnë CV-në dhe një fotografi të tyre në e-mail adresën: [email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë