Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ARCTIC COMPANY

"ARCTIC" sh.p.k, kompani qe merret me importim dhe shperndarjen e produkteve te ngrira ne te gjithe territorin e Republikes se Shqiperise.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-03-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
53000 ALL
Data e përfundimit
30-03-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania ARCTIC kerkon te punesoje nje punonjes/e qe ka per detyre te menaxhoje, kerkoje dhe identifikoje kliente te rinj, te prezantoje produktet e kompanise dhe te menaxhoje marredheniet me klientet e meparshem.
Ky pozicion pune prezanton produktin, prezanton cmimet, por nuk kryen shitje direkte. Ai/ajo mban lidhje permanente me klientet, mban kontakte te perditshme dhe njekohesisht interesohet edhe per nevojat e tyre per produkte.
Punonjesi/ja duhet te jete i/e paisur me patente.
Zyrat e ARCTIC shpk jane prane Frigoriferit te Tiranes, ne rrugen Siri Kodra.
Orari i punes eshte 08.-15. dhe punohet cdo dite nga e Hena ne te Shtune.
Paga eshte 45000 leke neto dhe 53000 bruto.
Me mundesi te metejshme permiresimi ne baze te realizimeve dhe performances.  

Detyrat

-Te mesoje dhe te njohe mire produktet e kompanise, perse ato perdoren dhe perse nevojiten.
-Te mesoje dhe te njohe mire produktet ne menyre qe te njohe perparesite e produkteve te kompanise ne krahasim me produktet e kompanive te tjera.
-Te dali ne terren dhe te identifikoje klientet e mundshem dhe ata potenciale.
-Ti kontaktoje ata, te prezantoje produktet dhe ti bindi ata per perparesite qe ka produkti i kompanise se tij/saj.
-Te mbaje kontakte me te gjithe klientet te rinj e te vjeter dhe te dije ne cdo kohe nevojat e tyre dhe te perpiqet t'i plotesoje ato nepermjet sektoreve te tjere te kompanise.
-Te ndertoje harten e klienteve, vendndodhjet, telefonat dhe te gjitha mundesite e komunikimit me ta.
-Te programoje levizjet dhe te kete mbulim permanent te zonave ku shtrihet aktiviteti i tij/saj.
-Te menaxhoje kete proces me nje komunikim te pelqyeshem dhe me kulturen e nevojshme.
-Te mirembaje dhe te kujdeset per automjetin e kompanise te cilin e ka ne perdorim.

Kualifikimet

-Te kete mbaruar shkollen e larte, preferohet arsimi publik.
-Preferohet qe punonjesi/ja te kete mbaruar ne sektoret e ekonomike dhe te menaxhimit, e administrimit te biznesit.
-Eksperiencat e meparshme te punes jane pluse.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë