Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 23 88 / 315
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-04-2020 edhe 31 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit "Do It Yourself" ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje: Chief Account Officer
Qellimi i Pozicionit: Shefi i Kontabilitetit eshte pergjegjes per pergatitjen e raporteve financiare dhe te performances, duke asistuar departamentet me buxhetet vjetore dhe rishikmet, kontrollet e brendshme si dhe duke ndjekur politikat e taksave dhe fiskut.

Detyrat

 • Asiston Drejtorin e Finances per buxhetin ne te gjitha ceshtjet lidhur me Kontabilitetin, mbajtjen e pergjithshme te llogarive dhe funksionet e Raportimit Financiar.
 • Kontrollon ne menyre te perditeshme faturat e shitjes si nga shumica po ashtu dhe nga pakica (Retail).
 • Kontrollon cdo dite arken, banken dhe kasat. 
 • Informon cdo dite drejtorin e Finances rreth problematikes se hasur.
 • Shefi i Kontabilitetit punon ne bashkepunim me menaxhimin e larte dhe me te gjithe departamentet e kompanise per te arritur qellimet e pergjithshme financiare te kompanise.
 • Themelon ndjekjen e inventarit dhe sistemet e menaxhimit.
 • Pergatit deklaratat financiare mujore, tremujore dhe vjetore.
 • Pergatit dhe paraqet ne kohe te gjitha raportet e nevojshme per te siguruar perputhje me te gjitha kerkesat e raportimit.
 • Ndjek zbatimin e detyrave nga personeli qe ka ne varesi dhe ben vleresimin e tyre te performances konform rregullave dhe procedurave te kompanise.
 • Keshillon manaxheret e kompanise per probleme te vecanta kur gjykon se duhet nderhyre ne mbrojtje te interesave te kompanise.
 • Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen.

Kualifikimet

Arsimimi: Te kete perfunduar studimet e larta ne Finance-Kontabilitet.
Eksperience Pune: Te kete minimumi 5 vite eksperience ne pozicione te ngjashme. 

Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutemi dorezoni CV te detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:
Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë