Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-04-2020 edhe 29 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
945 USD
Data e përfundimit
28-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

- Eshte përgjegjës për mbledhjen e depozitave të parave dhe pagesa për llogaritë e dërgesave shlyhen në para dhe ia dorëzojnë Departamentit Administrativ për të aktivizuar Vizitorët llogaritë;
- Printon Kartat e Kompanisë dhe materialet përkatëse dhe i organizon ato për t'u siguruar që të gjitha materiali është gati të dorëzohet nga departamenti i caktuar;
- Mbledh dhe llojet e blerjeve Verifikon Vizitorët për të siguruar që këto janë gati të verifikohen;
- Mbledh dhe verifikon të gjitha pagesat për të siguruar që asnjë vizitor nuk po largohet pa paguar dita e zbarkimit;
- Menaxhon dhe adreson të gjitha problemet që lidhen me pagesa dhe mbledhjen e parave dhe, kur është e nevojshme, është përgjegjës për operacionin në lidhje me mbylljen e llogarisë Vizitor / kryesore courante / shtypja e faturave për t'i dhënë ndihmën e duhur Vizitorëve;
- Merr pjesë aktive në një mjedis pune që mbështesin një kulturë të suksesshme të sigurisë;
-Eshte një kontribues dinamik në ndjekjen e politikave dhe procedurave të sigurisë

Kualifikimet

Gjuha e huaj: 1-Anglisht; 2-Italisht (Nje gjuhe e trete perben perparesi)

Shënime


Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".  

Ju lutem  plotësoni aplikimin tuaj ne linkun e meposhtem : https://www.careers-page.com/tsts-group-shpk
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë