Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-04-2020 edhe 29 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

  • Përgatit çdo ditë Koston Ditore të Ushqimit, për të kontrolluar nëse vlera e konsumit ditor është e saktë, në përputhje me procedurat e Kompanisë;
  • Siguron faturimin dhe pajtimin e porosive të klientit për Departamentin e F&B, në mënyrë që të kontrolloni nëse urdhrat e futura raportojnë të dhëna të sakta, në përputhje me procedurat e kompanisë.
  • Raporton çdo ditë stokun e duhur në dispozicion të Masterit të Provizionit dhe Masterit të Provizionit Assistant, duke iu përmbajtur Procedurave të Kompanisë;
  • Ndihmon Zyrtarin e Inventarizimit në çdo detyrë sipas kërkesës, në mënyrë që të mbështesë Departamentin në përputhje me procedurat dhe standardet e Kompanisë.
  • Monitoron nivelet e aksioneve në Dyqanet Qendrore në mënyrë që t'i raportojë Zyrtarit të Inventarit çdo sasi ekskursionale të artikujve ose situatave kritike, për tepricë ose mungesë të stokut, në përputhje me procedurat e Kompanisë.

Kualifikimet

Gjuhe te huaja: 1-Anglisht; 2-Italisht (Nje gjuhe e trete perben perparesi)

Shënime


Ju lutem  plotësoni aplikimin tuaj ne linkun e meposhtem : https://www.careers-page.com/tsts-group-shpk 

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".    
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë