Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
 • Durres, Shqipëri
 • Tel: +355 52 220198
 • Mobile: +355 67 20 30 620

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-04-2020 edhe 29 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
1035 USD
Data e përfundimit
28-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 • Mban kontakt me vizitorët gjatë lundrimit në mënyrë që të promovojë aktivitetet e argëtimit.
 • Përfshinë mysafirët në aktivitetet e animacionit në mënyrë që të shoqërohen dhe i ndihmon ata të bashkëveprojnë me njëri-tjetrin duke i kushtuar vëmendje të veçantë heqjen e pengesave gjuhësore.
 • Organizon aktivitetet e animacionit në mënyrë që të përshtaten me pritjet dhe nevojat e vizitorëve.
 • Menaxhon ankesat e mysafirëve për ndërmarrjen e veprimeve të drejtpërdrejta ose adresimin e tyre drejtorit te animacionit ose departamenti përkatës për të ofruar një zgjidhje të shpejtë dhe efektive.
 • Merr pjesë në takimin e përditshëm me Ekipin e Animacionit të të Rriturve për të planifikuar dhe organizuar aktivitetet e punës.

Kualifikimet

 • Kandidatet duhet te disponojne te pakten: 3 gjuhe te huaja (Anglisht, Itslisht, Frengjisht)
 • Paga 1.035 $. Kontrate 8 mujore.

Shënime


Aplikantet e perzgjedhur do te zhvillojne interviste direkte me kompanine COSTA. Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".    

Ju lutem  plotësoni aplikimin tuaj ne linkun e meposhtem : https://www.careers-page.com/tsts-group-shpk
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë