Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit" A0/1 Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 48830021
 • Mobile: 0684052085

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-04-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Drejtor i menaxhimit të pronës, do të jetë përgjegjës për menaxhimin e Administratorve të rezidencave, në mënyrë që të garantojë mirëmbajtjen dhe funksionimin e ambjenteve të përbashkëta sipas rregullave dhe standardeve të kompanisë.

Detyrat

 • Përgatit planin e punës të Administratorve për inspektimin dhe mirëmbajtjen e ambjenteve të rezidencës dhe e zbaton atë në objektiva për stafin.
 • Realizon inspektime në njësitë e banimit për riparimet që janë evidentuar nga Administratorët dhe që janë realizuar nga stafi i mirëmbjajtjes duke realizuar shënimet përkatëse për performancët e stafit.
 • Përgatit raporte për mirëmbajtjen e strukturave mekanike & elektrike si edhe kaldajat, sistemet e ventilimit dhe pompave që të funksionojnë sipas parametrave të përcaktuara.
 • Informacione të cilat i përcillen nga stafi i mirëmbajtjes.
 • Realizon takime me banorët, në mënyrë që ato të jenë të kënaqur me shërbimin e ofruar dhe ti ofrojë mbështetje.
 • Përgatit raporte për shpenzimet e realizuara për mirëmbajtjen e ambjenteve të rezidencës.
 • Përgatit procedurat e ndërveprimit së sektorit të mirëmbajtjes.
 • Planifikon, rekruton dhe supervizon punën e stafit në varësi.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet në Fakultetin e Inxhinierisë, Ekonomise etj.
 • Të ketë eksperiencë pune të mëparshme si në sektorin e menaxhimit.
 • Preferohen kandidatë me eksperiencë pune (mbi 4 vjet) si Menaxher Mirëmbajtje prone.
 • Të zotrojë ''Paketën Office''.
 • Të ketë njohuri të mira të gjuhës Angleze, njohja e një gjuhe tjetër përbën avantazh.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese me kolegët, stafin dhe klientët.
 • Të ketë aftësi shumë të mira, manaxheriale, organizuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë