Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BRUNES SHPK

Që prej vitit 1994, BRUNES, ofron çdo mundësi për konceptimin e hapsirës tuaj, duke vënë në dispozicion një gamë të gjerë produktesh dhe duke qenë sa më afër jush me ekspozitat tona në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë e Lezhë. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tiranë-Durrës, km7
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-03-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-03-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Brunes është një kompani shqipetare me eksperiencë 25- vjeçare, e fokusuar ne import/ eksportin e një gamë të gjerë produktesh, me ekspozita në Tiranë, Vlorë, Durrës, Sarandë e Lezhë, Fier. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale. Menaxher Shitjesh

Detyrat

•Zhvillon strategjine vjetore te shitjeve ne dhe garanton perbushjen e saj me sukses duke synuar permbushje te objektivave ne shitje.
•Vendos dhe mban lidhje te ngushta me klientet e rendesishem te kompanise.
•Harton politikat e bonuseve duke synuar rritje te nivelit te motivimit te punonjesve dhe arritje te rezultateve te paracaktuara.
•Siguron nje proces trajnimi sa me efikas per stafin e shitjes duke synuar rritje te shitjeve dhe performance te larte ne pune.
•Mbikqyr ecurine e sektorit te shitjes duke synuar rritje te performances ne kete sektor.
•Angazhohet ne hartimin dhe zhvillimin e strategjive marketing.
•Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite:
Edukimi: Diplome Universitare ne Administrim Biznes ose fusha te ngjashme.
Experienca: Minimalisht 5 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme.
Te preferueshme eksperiencat ne fushen e marketingut dhe shitjes.

Aftesite:

•Aftesi shume te mira ne shitje.
•Aftesi shume te mira komunikuese, motivuese dhe organizuese.
•Te punoje me integritet, perkushtim dhe motivim ne interes te kompanise.
•Te jete proaktiv dhe te kete aftesi te marre iniciative.
•Zoteron aftesi te mira ne perdorimin e paketes Office dhe programeve kompjuterike.
•Zoteron leje qarkullimi te tipit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.
Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".