Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ADRIA ENTERTAINMENT

ADRIA ENTERTAINMENT

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-03-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "ADRIA ENTERTAINMENT" sh.a. kërkon të punësojë individë në pozicionet e mëposhtme:

Shef/e Kontrolli (Head Controller)

Kualifikimet

Aplikantet/ Aplikantët duhet të plotësojnë kushtet si më poshtë:

  • Femër ose Mashkull në moshën mbi 30 vjeç;
  • Të jetë i/e vëmendshëm/me ndaj hollësive;
  • Të jetë shumë i/e përgjegjshëm/me;
  • Të ketë përvojë në kontrollin e inventarit dhe në kontrollin e bilancit;
  • Të ketë njohuri në punën në kompjuter (PC);
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi në anglisht;
  • Të ketë aftësi të administrojë një grup të vogël njerëzish;
  • Të jetë i/e shkathët në planifikimin dhe organizimin e kohës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë CV-në e tyre në gjuhën angleze, shoqëruar me foto (kusht i domosdoshëm), në adresën tone email.

 Mobile: 067 208 6699
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".