Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal i Zi.

Misioni i kompanisë është restaurimi i një marrëdhënie afatgjatë dhe të besueshme...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Jashar Skënderi, Komuna Kashar, Fushë Mëzez, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-03-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi, shpall vakant pozicionin: 
Specialist per marredhenien me klientet (operator call center fushata inbound/outbound)

Detyrat

 • Kryen fushata outbound / inbound në klientët ekzistues të kompanisë duke prezantuar produkte, shërbime.
 • Identifikon klientë potenciale bazuar në info të kompanisë apo nëpermjet burimeve të tjera (online,.. etj).
 • Kontrollon kërkesat nga burime si sistemet e kompanisë, komente të shitjeve dhe ndjek ankesat e klientëve të kompanisë.
 • Merr porosi nëpermjet telefonit, në bazë të kërkesave apo nëpërmjet mjeteve të tjera të porosive dhe ndjek procesin e mbylljes së plotë të porosisë, si edhe verifikon statusin e porosive, vizitave, aktiviteteve me klientin.
 • Përgjigjet për rregjistrimin, mirëmbajtjen, plotësimin, rinovimin, rifreskimin, pasurimin e informacionit të klientëve të kompanisë në bashkëpunim me ekipet e analizës, shitjeve, etj.
 • Bashkëpunon me ekipet online në ndjekjen e problematikave.
 • Ndjek aktivitetet e përcaktuara nga kompania/departamenti si edhe ndihmon në identifikimin, testimin dhe aplikimin nga ana biznesit te mjeteve dhe standardeve që përmirësojnë proceset, përvojën e klientit, marredhëniet me klientin, etj.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare.
 • Njohuri të plota të gjuhës angleze.
 • Avantazh njohuri të gjuhëve te rajonit te Ballkanit.
 • Aftësi kompjuterike, me përvojë të mëparshme në përdorimin e platformave back office.
 • Përvojë në negocim dhe promovim produktesh.
 • Përvojë në call center ose pozicione të ngjashme.
 • Avantazh përvoja në anketime të ndryshme.
 • Përvojë në përpunim raportesh ditore duke paraqitur ecurinë cilësore dhe sasiore.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ne subjekt duhet te shkruhet pozicioni i punes per te cilin aplikohet. Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".