Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Parllaku

Aktivitet ne fushen e ndertimit (ndertimet civile dhe industriale, rikonstruksione dhe mirembajtje civile, industriale etj),transport udhetaresh brenda venditn etj.Studime,vleresime dhe ekspertime per mjedisin dhe ne fushen e zbatimit te punimeve pyjore.Rruge, autostrada, mbikalime, hekurudhe, tranvaje, metro, punime nentokesore, ura e vepra arti. Rrjete inxhinierike per ujesjellesa, gazsjellesa linja tensionite te larte e te ulet...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-03-2020 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sherbim Transporti dhe Shperndarje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
40000 ALL
Data e përfundimit
14-03-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania Parllaku kerkoon te punesoje : Xhenerik me eksperience

Kualifikimet

  • Te kete expereince mbi nje vit ne kete pozicion 
  • Te kene mbaruar shkolle profesionale.
  • Mosha mbi 20 vjec
  • Te jete i pergjegjshem dhe korrekt

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen :

  • Paga e kenaqshme
  • Kushte pune te mira

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel 0682045999.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".