Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Fast & Fresh shpk

“Fast & Fresh is an Organic producer & Grocery market that is focused on promoting a healthy lifestyle through its bio, local & natural products. Since March 2017, Fast & Fresh’s homegrown products, have been displayed on many Spar Albania Markets, while bringing a nutritious lifestyle from their Farm to the family tables of all Albanians. Their own Market & Restaurant, Fresh Garden, located in the heart of Bllok zone, are one of t...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-03-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Fast & Fresh shpk eshte ne kerkim te pozicionit Pasticier me eksperience.

Detyrat

  • Përgatit produkte pasticerie dhe brumi sipas nevojave;
  • Kontrollon cilesine e produkteve te brumit te prodhuara;
  • Merr pjesë në inventaret e repartit ;
  • Planifikon dhe ndjek prodhimin;
  • Kontrollon cilësinë e ushqimeve;
  • Organizon punën në kuzhinë;
  • Koordinon punën me koleget për shërbim në kohe dhe me cilësi të klientit;
  • Organizon dhe koordinon punen me ekipin per sherbimin ne kohe dhe me cilesi.

Kualifikimet

Të zotërojë diplomë të shkollës profesionale në këtë profil.

  • Të ketë njohuri mbi produktet e ndryshme te brumit; 
  • Të njohë dhe aplikojë recetat e ndryshme ushqimore.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikoni duke derguar Cv tuaj tek [email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".