Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
VALTELINA sh.p.k

Loricaffè u krijua ne vitin 1995, me objektiv te qarte; pasurimin e tregut shqiptar me aromen e vertete te kafese ekspres italiane. Hapat e pare nisen me nje pjekese te thjeshte, por pak kohe pas krijimit te saj, u vertetuan vlerat e verteta, cka beri qe dhe objektivi per te kapur majat ne tregun shqiptar por edhe me gjere, te kthehej ne realitet. Sot, Loricaffè eshte prodhuesi me i madh, me produktet e shumellojshme te kafese me c...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada TR - DR, Km 4 Mëzez, Tirana, Albania
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 42 220550
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-03-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Burime njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Valtelina Shpk (Loricaffe) kerkon te punesoje : Juriste & Pergjegjese per menaxhimin e burimeve njerezore.  

Detyrat

Detyrat

 • Të planifikojë dhe të implementojë proceset e rekrutimit për punonjësit e kompanisë;
 • Menaxhimi i kontratave te bashkepunimit dhe huaperdorjes me klientet dhe furnitoret
 • Të kryejë procesin e intervistimit/selektimit dhe të krijojë një databazë për të dhënat e marra gjatë intervistës;
 • Të përgatisë dhe të administrojë dosjen personale si dhe dokumentacionin e çdo punonjësi;
 • Të plotësojë të gjithë procedurat e nevojshme të rekrutimit/ largimit të punonjësve;
 • Të monitorojë dhe këshillojë stafin për tu përqasur sa më shumë me vlerat e kompanisë, për të rritur frymën e grupit, komunikimin dhe bashkëpunimin;
 • Të përgatisë pagat e punonjësve;
 • Të ndjekë dhe të zhvillojë procesin e vlerësimit të performancës së punonjësve.

Kualifikimet

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë ne degën Juridik;
 • Të ketë 3 vjet eksperiencë pune në fushën e burimeve njerëzore;
 • Të ketë njohuri mjaft të mira të paketës Microsoft Office;
 • Të ketë njohuri të gjuhës angleze;
 • Të ketë aftësi komunikuese;
 • Të ketë aftësi ne koordinim, organizim dhe planifikim;
 • Të ketë dëshirë dhe aftësi për të bashkëpunuar në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".