Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
DILLON GROUP sh.p.k.

DILLON GROUP sh.p.k.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-03-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria DILLON GROUP sh.p.k, me aktivitet i shitjes me pakice, dhenies me qira, shitjes te pasurive te paluajtshme, shitja me pakice e produkteve ushqimore dhe jo- ushqimore, transportimi dhe ruajtja e produkteve ushqimore dhe jo-ushqimore. 

Kerkon te rekrutoj kandidat/e ne pozicionin: Operator / Vezhgues Kamerash

Detyrat

1. Respektimi i orarit zyrtar. Duhet verifikuar hapja dhe mbyllja e pikës së shitjes.
2. Te ndjek cdo veprimtari qe shihet nga kamerat dhe cdo fund dite te raportoj per problematikat qe has gjate punes.
3. Te mbaj raporte per cdo veprim dyshues duke e saktesuar oren, vendin e ndodhjes dhe te nderpres cdo veprim dyshues me video ilustruese, per te vertetuar dhe qartesuar veprimin e ndodhur.
4. Te jete i sakte, energjik dhe me deshire per te punuar.

Kualifikimet

1. Te kete njohuri teknollogjike dhe/ose kompjuterike.
2. Te jete i vemendshem gjate orarit te punes.
3. Te jete me arsim te larte (por jo domosdoshmerisht).
4. Paga e kenaqshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".