Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
DILLON GROUP sh.p.k.

DILLON GROUP sh.p.k.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 44753 Shites/e

Shitje
Tirane, Shqipëri 11-03-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria DILLON GROUP sh.p.k, me aktivitet i shitjes me pakice, dhenies me qira, shitjes te pasurive te paluajtshme, shitja me pakice e produkteve ushqimore dhe jo- ushqimore, transportimi dhe ruajtja e produkteve ushqimore dhe jo-ushqimore. 
Kerkon te rekrutoj candidat/e ne pozicionin: Shites / Shitese

Detyrat

1. Eshte pergjegjes per te gjitha aspektet qe sigurojne nje sherbim cilesor per klientet.
2. Mirpret, respekton dhe komunikon me klientet.
3. I rregullt me orarin e punes.
4. Te kujdeset per vendin e punes duke e mbajtur paster ate, sistemuar cdo produkt, te kaloj cdo produkt me kupon tatimor.
5. Te kete eksperience te meparshme (jo domsdoshmerisht).
6. Te jete energjik dhe me deshire per pune.

Kualifikimet

1. Te kete perfunduar minimalisht Arsimin e Mesem.
2. Aftesi te mira per te punuar me ekip dhe me kolege.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".