Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ROAL FOOD

Kompani Distribucioni me Mallra Ushqimore. Ka rrjetin e saj te shperndares ne Shqiperi dhe ka strukturen e saj me Marres Porosie dhe Shperndares.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Prush, Vaqarr
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0692021528
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Fier , Shqipëri 11-03-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ofrohet vend Pune Marres Porosie per qytetin e Fier & Beratit
Kompania tregton produkte ushqimore dhe funksionon me marres porosie per cdo rreth te Shqiperise. Pozicioni i pune do mbuloje zonen e tij per vizita ne markete dhe marrje porosie.
Me vendbanim ne Fier.
Agjenti i shitjes do pajiset me mjet transporti nga kompania dhe me pajisjen Palmer qe do e perdori per dergimin e porosive. 

Numer Kontakti : 0692021550

Detyrat

-Do vizitoje router ditore tek pikat e shitjes se zones duke kontrolluar mallrat dhe duke bere porosine e re per furnizim.
-Do mbaje marredhenie te mira me klientet duke i ofruar ofertat mujore qe firma ka.
-Do ndjeki ecurin e produkteve ne secilin pike shitje te zones.

Kualifikimet

-Duhet te kete Patente te klasit B.
-Te kete njohuri ne shitje.
-Te kete njohuri te mira ne telefon edhe se do kete nje trajnim edhe nga zyrat tona.
-Te jete i komunikueshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".