Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Hotel Majestic

Hotel Majestic is clasified as 4 star rating with all most modern conditions. The well qualified staff welcomes you all year long to set you in the most comfortable accommodation in the area. Your stay at Hotel Majestic will be even more enjoyable with facilities like the sea-viewing balcony for a panoramic view, the garden surrounded by green pines, by the outdoor swimming pool, by the umbrellas in the private beach, the sea looki...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 10-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel Majestic  deshiron te punesoje: Menaxher/e Hoteli per hotelin Durres.


Detyrat

- Menaxhimi i stafit, ndarja dhe ndjekja e detyrave.
- Mbajtjen e marredhenies se vazhdueshme me klientin.
- Kujdeset per marredhenien financiare me klientin.
- Vendos objektiva individuale ne perputhje me ato te ekipit te shitjes.
- Të kuptojë nevojat e klientëve të interesuar dhe të përpiqet me dedikim për t'i kënaqur ata duke i takuar dhe informuar, ne menyre qe te plotësojnë kërkesat e tyre.
- Të mbajë kontakte me klientët e interesuar dhe të jetë krijues në mënyrat për të rritur klientelën.
- Te ndjeke marredheniet me furnitoret.

Kualifikimet

- Te kete eksperience ne kete profil minimalisht 2 vjet.
- Te jete nje person energjik dhe bashkepunues.
- Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe organizim të shkëlqyer.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania [email protected] ose apliko nga duapune.com.

Per me shume informacion mund te telefononi tek 0692051511
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".