Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Turk Med

TURK MED Albania është kompani, e cila merret me shpërndarjen e produkteve ortopedike te firmave te njohura prestigjoze si: LIGORIX & ORTHOLAND si dhe me shpërndarjen e produkte kozmetike dhe mjekësore (jo ilaçe) që në vitin 2011. Qëllimi i kompanisë është shtrirja kudo në Shqipëri dhe në Ballkan duke u pozicionuar si lidër i shpërndarjes së produkteve ortopedike dhe kozmetike të një cilësie të lartë dhe të qëndrueshme.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga KOLI BANO, pall. 39, shk. 2, Tirana, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

TURK MED SHPK është një shoqëri shqiptare, e cila merret eksluzivisht me shpërndarjen e produkteve ortopedike LIGORIX si dhe me shpërndarjen e produkte kozmetike dhe mjekësore (jo ilaçe) që nga viti 2011. Në kuadër të zgjerimit të aktivitetit të saj brenda dhe jashtë vendit, shoqëria ka si synim afatgjatë marrjen e një stafi të kualifikuar, të synuar kryesisht në sektorin e shitjeve. 

Duke filluar nga muaji Shkurt 2020, grupi TURK MED, fillon një program praktike me finalizimin e punësimit të agjentëve të shitjes/ përfaqësuesëve mjekësorë në terren. 

Cilët do përzgjidhen?
Do të e përzgjidhen vetëm ata që plotësojnë kriteret e seleksionimit dhe do të njoftohen të paraqiten në zyrat e TURK MED për intervistën finale.

Kriteret e seleksionimit për kandidatët janë si më poshtë:

1. Kanditati pjesëmarrës duhet të jetë dinamik, të gëzojë shëndet të plotë, të jetë i përkushtuar dhe të ketë vizion
2. Mosha 20-35 vjeç
3. Aftësi në komunikim, në etikën e punës, në respektin për profesionin

Përbëjnë avantazh: 
4. Arsim i lartë (përbën avantazh mjekësi, farmaceutikë dhe marketing)
5. Njohuri të gjuhës angleze (përbën avantazh njohuria shtesë e gjuhëve të tjera të BE-së)
6. Njohuri kompjuterike

Në çfarë konsiston praktika?
Programi i trajnimit do të zgjasë dy muaj sipas të gjitha kritereve të mbështetura në ligjin për Praktikantët. 

Gjatë këtyre dy muajve do të jepen informacione rreth shoqërisë, grupet e synuara në treg dhe praktika në terren. Gjatë kësaj kohe një vlerësim objektiv do të mbahet për çdo kandidat dhe në fund do të përzgjidhen më të mirët për të nënshkruar kontratën e punës pa afat me shoqërinë TURK MED për pozicionet: Agjent Shitje dhe Përfaqësues Mjekësor 

Po ata qe nuk përzgjidhen, çfarë përfitojnë?
Të gjithë kandidatët e përzgjedhur për programin e praktikës përfitojnë njohuri në sektorin e ortopedisë dhe përfaqësimit mjekësor në terren. Dy muaj të plota sigurime shoqërore dhe shëndetësore të paguara (sipas ligjit) si dhe një letër referencë - të cilat do i shërbejnë secilit prej kandidatëve si eksperiencë pune për eksperiencat e tyre të mëtejshme. 

Afati i fundit i aplkimit: Mars 2020

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".