Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi "Dëshmoret e Kombit", Brenda në "Rogner Hotel Tirana", Kati 1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 04 2240819
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sherbim Transporti dhe Shperndarje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.
Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin Shofer Transfertash
       

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:
· Kryen transferta me makinat qe zoteron Kompania, per Klientet ne Shqiperi dhe jashte vendit.
· Kryen procesin e Pick Up dhe Drop Off, ne rastet kur kjo kerkohet nga Pergjegjesi i Operacioneve.
· Ofron support ne levizje dhe mbeshtet permbushjen e nevojave operacionale te zyres Rogner, zyres Rinas dhe Administrate.
· Pergjigjet ne cdo kohe ne telefonin e kompanise duke mundesuar transfertat e minutes se fundit.
· Miremban mjetin qe ka ne perdorim.
· Respekton kodin e veshjes se kompanise.
· Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.

Kualifikimet

Edukimi: Diplome e shkolles se mesme.
Eksperienca: Minimalisht 3 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme.
Aftesite:

 • Te zoteroje patenten e klasit C, perben avantazh nese ka kategorine CE ose DE.
 • Te kete njohuri te mira te gjuhes angleze.
 • Cdo gjuhe tjetr perben avantazh.
 • Te zoteroje aftesi shume te mira komunikuese.
 • Te jete person disponibel dhe fleksibel ne orare.
 • Te jete person i pergjegjshem dhe i besueshem.
 • Aftesi per te punuar nen presion.

  Procedura e Aplikimit:
Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj duke vendosur si subjekt "Aplikim per Shofer".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".