Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi "Dëshmoret e Kombit", Brenda në "Rogner Hotel Tirana", Kati 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 2240819
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.
Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin "Specialist per mirembajtjen e makinave", sektori i Makinave me Qira.  
Qellimi i Pozicionit:
Menaxhon punen e tij ne perputhje te plote me rregullat dhe politikat perkatese te sektorit te mirembajtjes, duke garantuar funksionim optimal te flotes te mjeteve te kompanise.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:
• Inspekton makinat për problematikat që mund të kenë dhe pasqyron ne system problematiken e konstatuar.
• Dërgon sipas planit ditor të punës makinat në serviset përkatëse.
• Kujdeset per riperteritjen e dokumentacionit të makinave (leje qarkullimi, çertifikata pronësie, SGS, kontrolli fizik, etj) brenda afatit te kerkuar.
• Kryen sherbimet routine te mjeteve brenda afatit te caktuar.
• Paraqitet prane lokacionit ku ka ndodhur difekti i automjetit per te suportuar Klientin me riparimin ose terheqjen e automjetit deri ne servis.
• Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.

Kualifikimet

Edukimi: Arsim profesional, dega mekanike ose fusha te ngjashme.
Eksperienca: Minimalisht 2 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme.
Aftesite:
• Te jete i afte te konstatoje problematikat e mjetit dhe te mbuloje probleme te vogla teknike pa qene nevoja qe mjetet te dergohen ne servis.
• Aftesi shume te mira komunikuese dhe punes ne grup.
• Njohuri te mira te gjuhes angeleze.
• Qasje fleksibel dhe pershtatese per te zhvendosur oraret e punes dhe aftesi per te punuar me orare fleksibel here pas here.
• Aftesi per te punuar nen presion.
• Preferohet dhe perben avantazh nese zoteron leje qarkullimi te tipit CE ose DE.

Procedura e Aplikimit:
Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj duke vendosur si subjekt "Aplikim, Specialist per mirembajtjen e makinave".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".