Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SAN shpk

Cilët jemi ne? SAN shpk është një kompani private e themeluar në fund të vitit 1998 nga një grup inxhinierësh shqiptarë me një përvojë të gjatë dhe të suksesshme në fushën e industrisë kompjuterike dhe të telekomunikacionit. Misioni ynë është të ofrojmë produkte dhe shërbime teknike për të asistuar institucionet publike dhe kompanitë private, të cilat kanë nevojë të çojnë përpara infrastrukturën e tyre të teknologjisë së i...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 22257150
  • Mobile: 0682035171
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhiner sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SAN shpk është një kompani private e themeluar  nga një grup inxhinierësh shqiptarë me një përvojë të gjatë dhe të suksesshme në fushën e industrisë kompjuterike dhe të telekomunikacionit, e cila ka një partneritet të gjatë me prodhuesit më në zë botërorë si DELL, Cisco, Symantec, Fortinet etj.
SAN kërkon të punësojë një inxhinier sistemesh i aftë të punojë në një ambient ku zhvillimet teknologjike janë dinanike dhe profesionalisht impenjative. 

Detyrat

• Instalon dhe konfiguron sistemet operative (kryesisht MS Windows Client dhe Server), shërbimet e ndryshme si e-mail, DNS, Web, sisteme monitorimi, në klientë të ndryshëm në Tiranë.
• Instalon, mirëmban, konfiguron hardware  DELL Client (PC/Laptop) dhe DELL Enterpise (Server, Storage, Backup).
• Merr pjesë në specifikimet dhe vlerësimin e zgjidhjeve të ndryshme informatike të kërkuara prej klientëve të ndryshëm.
• Monitoron dhe zgjidh në kohë problemet e funksionimit të paisjeve, programeve dhe shërbimeve.
• Merr pjesë në projektet që kanë të bëjnë me shërbimet e ndryshme të kompanisë.
• Ndjek kurse kualifikimi të kompanisë DELL, Fortinet, Symantec, etj. 

Kualifikimet

• Diplome universitare ne Shkenca kompjuterike, Informatikë, Elektronikë.
• Eksperiencë pune në firma servisi informatike.
• Njohje e detajuar e pjesëve hardware të PC/Servra, rrjetave kompjuterike, protokollit TCP/IP dhe aplikimeve bazë në Internet.
• Njohje e mirë e PHP/HTML/CCS  dhe Wordpress framework.
• Aftesi shume te mira komunikuese dhe pune ne grup.
• Njohuri e mirë e gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".