Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com




Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35544501700
 • Mobile: +35544501700
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shitësit e dyqaneve merren me tregtimin e mallrave apo shërbimeve në njësit e shitjes duke dhënë informacione apo duke shpjeguar funksionet dhe cilësitë e këtyre mallrave.

Detyrat

 • Sigurohen që konsumatorët të marrin shërbim të shpejtë dhe cilësor duke kontrolluar zbatimin e procedurave të sigurimit të cilësisë;
 • Presin klientët në njësinë e vetë të shërbimit dhe e orientojnë atë për në repartin e duhur;
 • Informojnë klientin lidhur me gamën e produkteve të ofruara dhe demonstron apo shpjegojnë përdorimin dhe funksionimin e produktit për shitje;
 • Këshillojnë klientin për përdorimin dhe kujdesin lidhur me produktin përkatës;
 • Informojnë klientin lidhur me çmimet e produktit dhe mënyrat e mundshme të pagesës;
 • Shesin mallra/produkte duke pranuar një shumëllojshmëri metodash pagese;
 • Kryejnë regjistrimin e shitjeve në regjistra përkatës ose kompjuter;
 • Hartojnë kërkesën për furnizime në raste mungesash të produktit në njësinë e vet të shërbimit;
 • Stivojnë dhe reklamon mallra për shitje duke përfunduar dhe paketim mallrave të shitur;
 • Japin informacione shtesë lidhur me shërbimet e ndryshme që kryhen në njësinë e saj kur është e nevojshme;
 • Kontrollojnë hartimin e faturave, llogarive apo marrjen e pagesës përkatëse;
 • Bëjnë bilance ditore, mujore, vjetore të punës së kryer në njësinë e vet të shërbimit.

Kualifikimet

Edukimi: Të ketë përfunduar shkolle te mesme Gjuhe te huaja: Anglisht, Italisht.
Njohuri kompjuterike: Paketa Microsoft Office
Eksperienca e kerkuar: Mbi 1 vit eksperience ne fushën e shërbimit tregtar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin "apliko online".  Afati i fundit i aplikimit eshte data 10 Mars 2020, ora 17:00. * Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen. * Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 mbi "Mbrojtjen e të dhënave personale".




Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.



Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".