Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi "Dëshmoret e Kombit", Brenda në "Rogner Hotel Tirana", Kati 1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 04 2240819
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.
Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin "Menaxher i Operacioneve", per zyrat tona ne Rinas, Sektori i Makinave me Qira.     Qellimi i Pozicionit:

Udheheq punen dhe punonjesit e zyres Rinas ne perputhje te plote me standartet e caktuara te SurPrice Manual Albania dhe te gjitha rregullat dhe procedurat ne fuqi duke synuar arritjen e targetit ne shitje dhe me cilesi te larte te sherbimit ndaj Klientit.

Detyrat

 • Manaxhon procesin e dhenies me qira te mjeteve tek Klientet ne perputhje te plote me politikat e kompanise dhe duke synuar shitje te produkteve ekstra qe ofron kompania.
 • Menaxhon funksionimin e te gjithe sektorit perfshire mirembajtjen e flotes se makinave dhe lavazhin.
 • Ndjek ecurine e rating dhe synon mbajtjen e tij ne nivele te kenaqshme per kompanine.
 • Propozon ndryshime ne rregullore apo procedura me qellim permiresimin e vazhdueshem te punes.
 • Garanton nivel te larte performance ne zyre dhe permbushje te objektivave brenda afateve te caktuara.
 • Garanton ofrimin e sherbimit me etike te larte profesionale per te gjithe klientet me qellim rritjen e imazhit te kompanise.
 • Realizon analizen ditore te shitjeve per cdo operator shitjesh ne varesine e tij duke analizuar ecurine.
 • Kalkulon bonusin mujor per secilin operator dhe e dorezon tek pergjegjesi i finances brenda afateve te caktuara.
 • Mbeshtet dhe siguron trajnim te vazhdueshem punonjesve te zyres per te rritur cilesine e sherbimit, sa here qe kjo nevojitet.
 • Garanton qe stafi ka nje paraqitje te rregullt, te paster dhe veshja e tyre eshte ne perputhje me uniformat perkatese.
 • Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.

Kualifikimet

Edukimi: Diplome Universitare ne Administrim Biznesi, Menaxhim apo fusha te ngjashme.
Eksperienca: Minimalisht 3 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme.
Aftesite:

• Aftesi shume te mira komunikuese, motivuese dhe organizuese.
• Aftesi te perzgjedh, te zhvilloje dhe te delegoje efektivisht.
• Te kete aftesi per zgjidhje problemesh
• Te ruaje dhe mbroje konfidencialitetin e informacioneve te kompanise.
• Te punoje me integritet,perkushtim dhe motivim ne interest e kompanise.
• Te jete proaktiv dhe te kete aftesi te marre iniciative
• Njohuri shume te mira ne gjuhen Angleze. Njohja e gjuhes Italiane perben avantazh.
• Zoteron aftesi te mira ne perdorimin e paketes Office dhe programeve kompjuterike.
• Zoteron leje qarkullimi te tipit B.

Procedura e Aplikimit:
Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj duke vendosur si subjekt "Aplikim per Pergjegjes Operacionesh".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".