Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
IBERIC DRESS STYLE

IBERIC DRESS STYLE

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njësia Bashkiake Nr. 2, Bulevardi Bajram Curri, Godina ETC
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania IBERIC DRESS STYLE kerkon te punesoje nje agjent marketingu ne terren. Ne tregetojme ne menyre ekskluzive per marken veshje dhe artikuj sportive.  Pas tre vitesh aktiviteti ne treg, kemi nje rrjet klientele solid dhe gjithnje ne rritje. Kerkojme te punesojme nje djale te pajisur me automjetin personal i cili do te kujdeset per rrjetin aktual te klienteles dhe ta zgjeroje me tej. Ofrojme kushte te mira pune me page baze dhe komisione ne baze te performances.

Detyrat

- Te mare dhe te procesoje porosite e klienteve aktuale.
- Te informohet vazhdimisht per zhvillimet e reja ne strukturen e klienteles dhe aktiviteteve kryesore.
- Te promovoje marken dhe te sjelle kliente te rinj.
- Te raportoje vazhdimisht per axhenden ditore te takimeve dhe rezultatet.
- Te paraqese para kompanise kerkesat, idete dhe menyrat e reja per realizimin e shitjes.    

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".