Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com




LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi "Dëshmoret e Kombit", Brenda në "Rogner Hotel Tirana", Kati 1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 04 2240819
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.

Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin "Perfaqesues Shitjesh B2B".

Detyrat

Qellimi i Pozicionit:
Te prezantoje dhe realizoje shitjen e sherbimeve qe ofron kompania tek Klientet Biznes duke synuar permbushjen e objektivit mujor te shitjes dhe sherbim te shkelqyer ndaj Klientit.
Detyrat dhe Pergjegjesite:
 

 • Analizon dhe kerkon Klientet potenciale Biznes ne sektorin e makinave me qira, transfertave, guidave, sherbimeve te turizmit por jo vetem.
 • Jep kontribut ne krijimin e paketave te ndryshme te shitjes ne varesi te produktit/sherbimit qe po shitet.
 • Krijon, ndjek dhe zhvillon strategjite e shitjes me qellim arritjen e objektivave te vendosura.
 • Ndjek realizimin e fushatave te ndryshme marketing duke patur ne fokus rritjen e shitjeve ne perputhje me planin e aprovuar.
 • Pergjegjes per permbajtjen e te gjithe komunikimeve me klientet e OPL.
 • Perfaqeson kompanine ne rast nevoje ne evente apo perfaqesi te ndryshme.
 • Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.

Kualifikimet

Aftesite:

 • Aftesi shume te mira teknike dhe kreative ne fushen e marketingut. 
 • Aftesi per te punuar nen presion dhe per te manaxhuar disa procese ne te njejten kohe.
 • Aftesi te shkelqyera komunikuese dhe te punes ne grup. 
 • Te punoje me integritet, perkushtim dhe motivim ne interes te kompanise.
 • Te jete proaktiv dhe te kete aftesi te marre iniciative.
 • Zoteron aftesi te mira ne perdorimin e paketes.
 • Office dhe programeve te tjera kompjuterike.
 • Aftesi shume te mira te gjuhes Angleze.
 • Zoteron leje qarkullimi te tipit B.

  Edukimi: Diplome Universitare ne Marketing ose fusha te ngjashme.
  Experienca: Minimalisht 2-3 vite eksperience pune ne kompani me fokus shitje B2B.
  Procedura e Aplikimit:
  Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj duke vendosur si subjekt "Aplikim per Perfaqesues Shitjesh B2B".
  Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote!




Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.



Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".